شرایط بازگشت کالا و عودت وجه

هدف اصلی فروشگاه میساریو ایجاد رضایت خاطر مشتریان می‌باشد، از این رو کالاهای خریداری شده از این فروشگاه، در صورت داشتن هر یک از ویژگی های زیر به رایگان تعویض یا مرجوع می گردد و هزینه ی ارسال کالا نیز به عهده ی فروشگاه میساریو خواهد بود.

خسارات ناشی از حمل و نقل

فروشگاه میساریو کلیه‌ی سفارشات را از کشور مبدا خریداری شده تا ایران بیمه کرده است و پس از بررسی سلامت کالا در ایران برای ارسال به مشتری بسته بندی خواهد شد. مشتری می‌تواند در صورتی که کالای تحویلی به صورت واضح دارای صدمات ناشی از حمل و نقل باشد (ضربه خوردن، ساییدگی و …) آن را تحویل نگیرد . فروشگاه میساریو از طریق مبادی پیگیر موضوع را بررسی نموده و خسارت ناشی از آن را اخذ خواهد نمود و درصورت تمایل مشتری کالای مشابه مجددا ارسال و یا مبلغ پرداختی مسترد خواهد شد. لازم به ذکر است استرداد وجوه، فقط از طریق حساب بانکی و حداکثر تا سه روز کاری امکان پذیر خواهد بود.

در نظر داشته باشید که در صورت مخدوش شدن هولوگرام و باز شدن محصول امکان بازگشت وجود نخواهد داشت.

محصول خریداری شده با محصول نمایش داده شده در فروشگاه دارای مغایرت باشد.

بدیهی‌ست رنگ محصولات در نمایشگرهای مختلف، متفاوت خواهد بود به همین دلیل مغایرت رنگ در صورتی که در یک خانواده رنگ (به عنوان مثال قرمز و سرخابی) باشد مشمول شرایط فوق نخواهد شد. لازم به ذکر است در برخی موارد احتمال تغییرات جزئی در نوع و رنگ بسته‌بندی محصولات این حوزه، بنا به سیاست‌های بازاریابی شرکت‌های تولید کننده و همچنین ایجاد تنوع، وجود دارد که این امر اجتناب ناپذیر است، اما ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که سفارش ارسالی دقیقاً محصول انتخاب شده از جانب شما و تولیدی برند مد نظر خواهد بود.

محصول دچار مشکلات فنی، مستعمل و یا اختلال در کارکرد باشد.

در صورتی که هولوگرام میساریو مخدوش شود و محصول مورد نظر دچار نقص باشد، محصول توسط کارشناس فروشگاه بررسی خواهد شد و در صورت تایید کارشناس هزینه‌ی محصول در سه روز کاری عودت خواهد شد.

لازم به ذکر است که محصولات به محض ورود به انبار فروشگاه بازرسی خواهند شد.

تاخیر در ارسال کالا

در صورتی که محصول سفارش داده شده به هر دلیلی تا دو ماه به دست مشتری نرسد امکان استرداد وجه به صورت کامل در همان روز برای مشتری وجود دارد که این مدت از تاریخ ثبت سفارش و پرداخت کامل هزینه در پنل کاربری محاسبه می‌شود.