خدمات ارسال کالا

ارسال از کشور خریداری شده به ایران

 بعد از ثبت سفارش، کالا از نمایندگی اصلی در کشوری دیگر خریداری شده و سپس به دفتر میساریو بوسیله‌ی پست هوایی ارسال میشود. لازم به ذکر است که هزینه‌ی ارسال و گمرک و … به عهده‌ی فروشگاه میساریو می باشد و هیچ هزینه ای از این بابت از مشتری دریافت نمی شود.

ارسال محصول به دفتر فروشگاه میساریو در ایران حدود سه الی چهار هفته می‌باشد ولی در زمان‌های ترافیک کاری مانند تعطیلی‌ها و … ممکن است کمی تاخیر داشته باشد.

ارسال از فروشگاه به محل شما

ارسال از انبار فروشگاه میساریو به محل شما توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد گرفت. پست به مقصد تمامی نقاط کشور ارسال دارد.
ارسال سفارش‌ها به تهران ۱ الی ۲ روز کاری زمان خواهد برد. سفارش‌هایی که در مراکز استان‌ها قرار داشته باشند بین ۳ الی ۵ روز و سفارش‌هایی که در شهرستان‌ها باشند بین ۵ الی ۷ روز کاری ارسال می‌شوند.

هزینه ی ارسال کالا

سفارشات مربوط به شهر تهران، شامل هزینه حمل ۱۰۰۰۰ تومانی هستند.
سفارشات شهرهای دیگر، شامل هزینه حمل ۱۵۰۰۰ تومانی خواهند شد. لازم به ذکر است که تفاوتی در مدت زمان ارسال سفارش‌ها وجود ندارد.

سلامت محصولات قبل از ارسال

هرگونه شکستگی و خرابی در کالا در صورتی که از کشور مبدا به ایران باشد به عهده‌ی فروشگاه میساریو خواهد بود بدین منظور تمامی اجناس قبل از ارسال به آدرس مشتری بررسی خواهند شد. درصورتی که محصول دارای خرابی یا هرگونه شکستگی باشد با مشتری تماس گرفته شده و محصول یا تعویض یا هزینه بازگشت داده خواهد شد.